ISWS Hakkında

ISWS

Bir Bakışta

Resmi Ünvan: Int’l Sports & Wellness Show
Etkinlik: Spor, Fitness ve Sağlıklı Yaşam Aktiviteleri
Tarih: 27-29 Eylül 2019
Yer: Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, Ataşehir-İstanbul
Etkinlik Alanı: 3000m2 iç, 36000m2 dış alan
Hedeflenen Ziyaretçi Sayısı: 15.000 kişi
Organizasyon Sahibi: Bee2Bee

Etkinlik Alanı

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

İstanbul Anadolu yakasının en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ataşehir’de bulunan Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, 15.000 kişi kapasitesi, son teknoloji ürünü altyapısı, konforlu locaları ile Fenerbahçe’in maçlarına ve dünya yıldızlarının sahne şovlarına ev sahipliği yapıyor. Yıldız Holding sponsorluğunda hayata geçirilen Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nun projesi; dünyada ve Türkiye’de birçok yapıya imza atan Design Development Group tarafından hazırlandı.

Adres: Barbaros Mah. Ihlamur Sok. Batı Ataşehir / İstanbul

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

Nasıl Ulaşırım?

  • Boğaz Köprüsü’nden geliş:

Boğaz Köprüsü’nü geçtikten sonra İzmit-Ankara çıkışını takip edin. Yol üzerinde sağdaki ilk çıkış Ataşehir çıkışıdır. Ataşehir yoluna girdiğinizde ilk sağa dönün. Işıklara geldiğinizde sola dönün ve 100 metre devam ettikten sonra sola dönün. İlk gelen kavşak değil ikinci kavşaktan sağa dönün, 50 metre sonra Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nu göreceksiniz.

  • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geliş;

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü geçtikten sonra 4. Çamlıca-Boğaz Köprüsü çıkışından çıkılır. Bu yol üzerinde sağdaki ilk ayrım Ataşehir-Yeni Sahra çıkışıdır. Bu yol üzerinde ikinci kavşağı geçtikten 50 metre sonra Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nu göreceksiniz.

  • Bostancı istikametinden geliş:

Kozyatağı yan yoldan Carrefour’un arkasına geldiğinizde Ataşehir tabelasını takip edin. İlk ışıklardan sola dönüp köprünün altından geçtikten sonra sağdaki yol ayrımından devam edin. 100 metre sonraFenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nu göreceksiniz.

  • Otobüsle Ulaşım

Kadıköy’den kalkan 8M ve 8A; Ümraniye’den kalkan 8K ve Üsküdar’dan kalkan 16M hattı sizi Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nun hemen önündeki Leylak Sokak durağına getirecektir.

  • Metroyla Ulaşım

Kadıköy-Kartal metrosunu kullanarak Yeni Sahra durağından 8A otobüs hattıyla, Kozyatağı durağından da 8K otobüs hattıyla Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’na gelebilirsiniz.

  • Metrobüsle Ulaşım

Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’na metrobüs hattından ulaşmak istiyorsanız Uzunçayır durağından Kadıköy-Yenisahra minibüsleriyle, 16M ve 8M numaralı otobüslerle ya da Söğütlüçeşme durağından 8A numaralı otobüsle Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’na gelebilirsiniz.

  • Minibüs ve Dolmuş Seferleri

Ayrıca yeni hizmete giren Taksim –Ataşehir dolmuşlarıyla, Kadıköy-Yenisahra ve Üsküdar-Ataşehir minibüsleriyle de Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’na ulaşım sağlanmaktadır. Maç ve etkinlik günleri ilave seferler düzenlenmektedir.